Західний Університет ім. Васіле Голдіш (Арад, Румунія) оголошує конкурс на здобуття двох стипендій (бакалаврат) на навчання в ІІ семестрі 2015-2016 навчального року за програмою Erasmus+!!!

Предметна сфера: Медицина

Кінцевий термін подання документів – 20 листопада 2015 року.

Процедура конкурсного відбору студентів для участі в обміні за програмою Erasmus+

Загальні вимоги до студентів, що подають заявки.

Заявник повинен відповідати таким критеріям:

1. Бути студентом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

2. Успішно скласти останню заліково-екзаменаційну сесію.

3. Мати рівень володіння англійською мовою не менше В1 (градація рівнів додається).

4. Ознайомитися із переліком дисциплін, що читаються англійською мовою, та узгодити з деканатом можливість перезарахування даних дисциплін в деканаті вашого факультету (мінімум 30 ECTS на 1 семестр) – перелік курсів додається.

5. Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва наступну інформацію (одним пакетом) до 16 жовтня 2015 року:

- Анкета (додається).

- Довідка із результатами останньої заліково-екзаменаційної сесії.

- Підтвердження рівня знання англійської мови (копія сертифіката або підтвердження оцінки за останній екзамен з англійської мови)

- Мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка А4).

- Перелік дисциплін та їх еквівалентів, які будуть вивчатися протягом семестру (мінімум 30 ECTS на 1 семестр), попередньо погоджені з деканатом.

Після подачі документів всі студенти-учасники конкурсу проходять співбесіду\тестувння з англійської мови.

За кожен із пунктів студент отримує бали. Заявник, який отримає найвищий бал, рекомендується комісією для подання документів на розгляд університетом, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Інформація про рівні володіння мовою

Пропоновані дисципліни додаються у прикріпленому файлі: medicine.pdf

Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва УжНУ

boys nike free run red deer hunting boots