baner

Університет ім. Павла Йозефа Шафарика в м. Кошице (Словацька Республіка) оголошує конкурс на здобуття шести стипендій для викладання навчальних курсів

Університет ім. Павла Йозефа Шафарика в м. Кошице (Словацька Республіка) оголошує конкурс на здобуття шести стипендій для викладання навчальних курсів

Період - 2016-2017 навчальний рік
Тривалість – 6 днів
Стипендійна програма - Erasmus+

Предметна сфера: Суспільні науки
Кінцевий термін подачі документів – 10 червня 2016 року
Рекомендований рівень володіння англійською або словацькою мовою B1 – B2.
Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва наступну інформацію (одним пакетом):
- CV англійською мовою (детально про навчально-методичну та наукову діяльність).
- Навчально-методичні рекомендації до курсів, які претендент може забезпечити англійською /словацькою мовою (кількість навчально-методичних рекомендацій є додатковим критерієм відбору).
- Заповнену Анкету (Додається)
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з англійської/словацької мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявники, які отримують найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету ім. Павла Йожефа Шафарика в м. Кошице, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.


Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва.


Телефон: +38 (0312) 61-33-32