Університет ветеринарної медицини та фармації у м.Кошіце (Словаччина) оголошує конкурс на здобуття стипендій для навчання студентів магістратури та аспірантури за спеціальностями: "Фармація", "Генетика", "Фізіологія рослин" та "Мікробіологія".

Період - 2017-2018 навчальний рік

Тривалість мобільності –2 семестр

Предметна сфера: "Фармація", "Генетика", "Фізіологія рослин" та "Мікробіологія"

Кінцевий термін подачі документів – 14 листопада  2017 року

Рекомендований рівень володіння  словацькою мовою B1 – B2

- CV англійською мовою.
- Заповнену Анкету (Додається )
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з словацької мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету ветеринарної медицини та фармації у м.Кошіце, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Air Jordan 1