Університет Фоджії (Фоджіа, Італія) оголошує конкурс на здобуття одної стипендії для викладачів, кандидатів та докторів економічних наук

Університет Фоджії (Фоджіа, Італія) оголошує конкурс на здобуття одної стипендії для викладачів, кандидатів та докторів економічних наук на викладання навчальних курсів в Університеті Фоджії.

Період - ІІ семестр 2015-2016 навчального року.

Тривалість – 1 тиждень.

Стипендіальна програма - Erasmus+.

Предметна сфера: Економіка.

Кінцевий термін подання документів – 30 листопада 2015 року.

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва наступну інформацію (одним пакетом) до 30 листопада 2015 року:

- CV англійською мовою (детальніше про навчально-методичну та наукову діяльність).

- Навчально-методичні рекомендації до курсів, які претендент може забезпечити англійською мовою (кількість навчально-методичних рекомендацій є додатковим критерієм відбору).

- Рекомендований рівень володіння англійською мовою B1 – B2.

Після подачі документів учасники конкурсу будуть проходити співбесіду\тестування з англійської мови для підтвердження рівня володіння мовою.

За кожен із пунктів претендент отримує бали. Заявники, які отримують найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд Університетом Фоджії, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Інформація про рівні володіння мовою.

Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародного освітнього та наукового співробітництва УжНУ.

Sneakers