Пан'європейський Університет в м. Братислава (Словацька Республіка) оголошує конкурс на здобуття стипендії для викладання навчального курсу за спеціальністю «Право»

Період - 2016-2017 навчальний рік
Тривалість мобільності для викладача – 6 днів
Стипендійна програма - Erasmus+
Предметна сфера: Право

Кінцевий термін подачі документів – 20 жовтня 2016 року
Рекомендований рівень володіння англійською або словацькою мовою B1 – B2.
Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародних зв'язків наступну інформацію (одним пакетом):
- CV англійською мовою (детально про навчально-методичну та наукову діяльність).
- Навчально-методичні рекомендації до курсів, які претендент може забезпечити англійською /словацькою мовою (кількість навчально-методичних рекомендацій є додатковим критерієм відбору).
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з англійської/словацької мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Пан'європейського Університету в м. Братислава, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Nike KD 11