Університет ветеринарної медицини та фармації у м. Кошіце (Словаччина) оголошує конкурс на здобуття 4 стипендій для викладання навчального крусу за спеціальностю "Лікувальні, мікробіологічні, фізіологічні та біохімічні аспекти використання лікарських рослин".

Період - 2017-2018 навчальний рік

Тривалість мобільності – 2 тижні

Спеціальність "Лікувальні, мікробіологічні, фізіологічні та біохімічні аспекти використання лікарських рослин".

Кінцевий термін подачі документів – 16 лютого   2018 року

Рекомендований рівень володіння  словацькою\англійською мовою B1 – B2

- CV англійською мовою. (детально про навчально-методичну та наукову діяльність).
- Навчально-методичні рекомендації до курсів, які претендент може забезпечити англійською мовою (кількість навчально-методичних рекомендацій є додатковим критерієм відбору).
- Заповнену Анкету (Додається).
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з словацької\англійської мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету ветеринарної медицини та фармації у м.Кошіце, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

Miesten kengät laajasta valikoimasta