Університет ім. Матея Бела у м. Банська Бистріца (Словаччина) оголошує конкурс на здобуття 2 стипендій ( 2 студентів) для навчання протягом одного семестру за спеціальністю «Країнознавство»

Університет ім. Матея Бела у м. Банська Бистріца (Словаччина)  оголошує конкурс на здобуття 2 стипендій  для навчання та проходження стажування  протягом одного семестру за спеціальністю «Країнознавство».

Період - 2017-2018 навчальний рік

Тривалість мобільності –2 семестр

Предметна сфера:Країнознавство

Кінцевий термін подачі документів –14 листопада 2017 року
Рекомендований рівень володіння англійською або словацькою мовами B1 – B2
Для участі студента у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків наступну інформацію (одним пакетом):

- CV англійською мовою.

Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з англійської/словацької мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету ім. Матея Бела у м. Банська Бистріца, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.

『アディダス』に分類された記事一覧