Карловий університет в Празі оголошує конкурс на здобуття 2 стипендій (магістратура) для навчання протягом 1 семестру (4 місяці) для студентів юридичного факультету УжНУ

Період - 2019-2020 навчальний рік
Тривалість мобільності – 1 семестр (4 місяці)
Стипендійна програма - Erasmus+
Предметна сфера: державно-конфесійне право; правове регулювання державно-церковних відносин
Кінцевий термін подачі документів – 31 травня 2019 року
Рекомендований рівень володіння англійською мовою B1 – B2
Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків та координатору програми Erasmus+ від юридичного факультету наступну інформацію (одним пакетом):
- CV англійською мовою
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з англійської мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Карлового університету в Празі, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.
Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародних зв’язків
Координатор Програми Erasmus+ від юридичного факультету УжНУ:
Білаш Олександр Володимирович, кандидат юридичних наук, доктор філософії та
доктор теології Карлового університету в Празі, доцент, заст. декана юридичного факультету з
міжнародних зв’язків

FASHION NEWS