Університет ім. Я. А. Коменського у м. Братислава (Словацька Республіка) оголошує конкурс на здобуття стипендії (1 бакалавр) для навчання протягом одного семестру за наступними спеціальностями: «Політологія»

Період - 2018-2019 навчальний рік
Тривалість мобільності – 1 семестр
Стипендійна програма - Erasmus+
Предметна сфера:Гуманітарні науки: політологія
Кінцевий термін подачі документів – 22 червня 2018 року
Рекомендований рівень володіння англійською або словацькою мовами B1 – B2
- CV англійською мовою.
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з англійської/словацької мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Університету ім. Я. А. Коменського у м. Братислава, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.
Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародних зв"язків.

Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale