Люблінський католицький університет ім. Івана Павла ІІ (м. Люблін, Польща) оголошує конкурс на здобуття 1 стипендії для викладання навчального курсу за спеціальністю «Право»/ «Політичні науки та Міжнародні відносини»/ «Інформатика», протягом 1 тижня у весняному семестрі

Період - 2020-2021 навчальний рік

Тривалість мобільності – 7 днів

Предметна сфера: «Право» / «Політичні науки та Міжнародні відносини» / «Інформатика»

Кінцевий термін подачі документів – 26 жовтня 2020 року

Рекомендований рівень володіння англійською\польською мовою B1 – B2.

- CV англійською мовою.  (детально про навчально-методичну та наукову діяльність).

- Навчально-методичні рекомендації до курсів, які претендент може забезпечити англійською / польською мовою (кількість навчально-методичних рекомендацій є додатковим критерієм відбору).

Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування

для підтвердження рівня володіння мовою.

За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до Люблінського католицького університету ім. Івана Павла ІІ, що надає стипендію.

Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародних зв’язків.

Nike SF-AF1

"Ужгородський національний університет"

Начальник відділу міжнародних зв"язків
Свєженцева Оксана Іванівна, кандидат історичних наук, доцент
Адреса: пл. Народна 3, Ужгород, 88000, Україна
Графік роботи: Понеділок – п’ятниця, 8:00 - 17:00

Інституційний ERASMUS Координатор:
Дошко Тетяна
Провідний спеціаліст відділу міжнародних зв"язків
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ERASMUS координатори від факультетів:

Факультет міжнародної політики, менеджменту та бізнесу
Андрейко Віталій Іванович, кандидат історичних наук, доцент
Заступник декана
Телефон: +38 (0312) 61-25-35

Факультет суспільних наук
Повідайчик Оксана Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент
Заступник декана
Телефон: +38 (0312) 64-03-14

Факультет економіки
Сержанов Віталій Вікторович, кандидат економічних наук, доцент
Декан
Телефон: +38 (0312) 64-25-56

Юридичний факультет
Лазур Ярослав Володимирович, доктор юридичних наук, доцент
Декан
Телефон: +38 (0312) 61-34-78, +380 (312)65-45-47

Медичний факультет
Девіняк Олег Теодозійович, кандидат фармацевтичних наук, доцент
Завідувач кафедри фармацевтичних дисциплін

Біологічний факультет
Кривцова Марина Валеріївна, кандидат біологічних наук, доцент
Доцент кафедри генетики, фізіології рослин та мікробіології
Телефон:+38 (0312) 61-59-57

nike

Erasmus + програма обмінів студентів, викладачів та науковців.

Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. Україна є країною-партнером програми Erasmus+ . Терміни навчання і стажування можуть складати від 3 місяців до 1 року. Європейська комісія визначає такі цілі програми:

• Розвивати студентів освітньо, лінгвістично і культурно, за допомогою навчання в інших країнах;
  • Розширювати співпрацю між інститутами і збагачувати освітнє середовище приймаючих установ;
  • Сприяти розвитку молодих людей як висококваліфікованих і неупереджених майбутніх професіоналів з міжнародним досвідом.

З 2015 році Ужгородський національний університет розпочинає міжнародний обмін студентів та викладачів в рамках програми Erasmus+.

Ανδρικά Nike

Відділ міжнародних зв`язків  є структурним підрозділом «ДВНЗ» УжНУ, завданням якого є реалізація стратегії міжнародної діяльності університету. Робота відділу зорієнтована на розвиток, розширення та зміцнення міжнародних зв’язків і авторитету університету у світовому освітньому та науковому співтоваристві.

Серед основних завдань відділу:

• Укладення угод про співробітництво із закордонними вищими навчальними закладами та науковими установами
  • Здійснення координації та контролю виконання зобов’язань, які випливають з міжнародних договорів, програм та інших договірно-правових документів
  • Аналіз результативності та перспективності існуючих договірних відносин УжНУ із партнерами
  • Організаційний супровід програми ЕРАЗМУС+  підготовка договірних документів
  • Організаційний супровід програм «семестрового навчання», «подвійний диплом»,  проходження навчальної, виробничої та переддипломної практики за кордоном
  • Підготовка наказів та формування бази програм міжнародної академічної мобільності, ведення обліку учасників міжнародних програм обміну, стажування, підвищення кваліфікації
  • Пошук міжнародних наукових і освітніх грантових програм, координація співпраці університету із закордонними організаціями
  • Інформування підрозділів університету про міжнародні освітні організації, програми, фонди, стипендії, гранти
  • Облік грантових заявок та проектів, які виконуються в університеті, а також їх моніторинг і контроль виконання
  • Підготовка наказів та виконання організаційних і загально-представницьких функцій під час прийомів іноземних фахівців та делегацій
  • Підготовка усіх необхідних матеріалів та проведення організаційної роботи щодо вручення почесних звань Doctor Honoris Causa