Політехнічний університет м. Пожега (м.Пожега, Хорватія) оголошує конкурс на здобуття 1 стипендії для викладання навчального курсу економічних спеціальностей

Період - 2019-2020 навчальний рік

Тривалість мобільності – 7 днів
Предметна сфера: Економіка
Кінцевий термін подачі документів – 11 жовтня 2019 року
Рекомендований рівень володіння англійською мовою B1 – B2
- CV англійською мовою. (детально про навчально-методичну та наукову діяльність).
- Навчально-методичні рекомендації до курсів, які претендент може забезпечити англійською мовою (кількість навчально-методичних рекомендацій є додатковим критерієм відбору).
- Заповнену Анкету (Додається).
Після подачі документів учасники конкурсу проходитимуть співбесіду/тестування з англійської мови для підтвердження рівня володіння мовою.
За кожен пункт претендент отримує бали. Заявник, який отримує найвищі бали, рекомендується комісією для подання документів на розгляд до  Політехнічного  університету м. Пожега, що надає стипендії на навчання за програмою Erasmus+.
Для додаткової інформації звертайтеся до Відділу міжнародних зв’язків.

Air Jordan